Informacje o firmie

 

O nas

Firma HMB REMBUD od 1994 roku specjalizuje się w sprzedaży materiałów budowlanych, dzięki czemu może zapewnić swoim Klientom optymalizację procesu budowlanego.
Producentami oferowanych produktów są najbardziej renomowane europejskie i polskie firmy, które zapewniają wysoką jakość swoich wyrobów.
Najczęściej obsługujemy budowy z terenu Kotliny Jeleniogórskiej oraz powiatów przyległych. Pozyskujemy również Klientów na Dolnym Śląsku a także nabywców z Polski, Niemiec i Czech.

+2700m2

Powierzchni handlowo-magazynowej

+10 000m2

Placów składowych

onas2
rembud plac

Dlaczego warto nas wybrać?

Konkurencyjna oferta

 Jesteśmy konkurencyjni na rynku a nasza oferta produktów budowlanych dostępna jest w niezwykle przystępnych cenach.

Doświadczona kadra pracownicza

Zatrudniamy doświadczoną i zaangażowaną kadrę pracowników. Naszym najważniejszym priorytetem jest fachowe oraz ukierunkowane na potrzeby Klienta doradztwo w zakresie zastosowania materiałów budowlanych. W trakcie całego procesu budowlanego zapewniamy Klientom wszechstronny serwis.

Nowoczesny park samochodowy

Dysponujemy nowoczesnym parkiem samochodowym. Cztery spośród sześciu samochodów ciężarowych zaopatrzone są w żurawie samowyładowcze.

Certyfikowane materiały budowalne

Wszystkie oferowane materiały budowlane spełniają obowiązujące normy oraz posiadają wymagane certyfikaty, co oznacza, że są bezpieczne i dopuszczone do stosowania na terenie naszego kraju.

Ekologiczne materiały budowlane

Jesteśmy bezpośrednim dystrybutorem nowoczesnych i ekologicznych produktów niezbędnych na każdej budowie.

Współpraca z solidnymi wykonawcami

Współpracujemy z solidnymi firmami budowlanymi z rejonu Kotliny Jeleniogórskiej. Na życzenie klienta umożliwiamy kontakt z wykonawcą.

Zamów materiały na budowę już dziś

Zamówienia w REMBUD mogą być składane osobiście, telefonicznie, faksem lub pocztą elektroniczną